IŠMOK SUSIKURTI PAJAMAS INTERNETU PER 30 DIENŲ

Nesvarbu ar tu naujokas ar jau patyręs internetinio verslo praktikas. WORKLESS ''Internetinio Verslo Klubas'' sukurtas tam, kad padėtų tau nuo A iki Z pasistatyti pelningą internetinį verslą, taikant laiko patikrintus internetinės prekybos metodus ir naudojant kiekvienam prieinamus verslo įrankius. 

PRISIJUNGTI PRIE KLUBO

MŪSŲ KOMANDOS PATIRTIS

7+ metų patirtis internetinėje prekyboje

9 verslai įvairiose, skirtingose nišose

€1.500.000+ pasiektos verslų apyvartos

"Prieš metus laiko nusipirkau Workless narystę. Prieš tai apie Dropshippingą nieko nežinojau. O šiandien, tai mano pagrindinis pajamų šaltinis, kuris leidžia dirbti iš bet kurios pasaulio vietos ir tiek, kiek aš noriu."

Mantas Zubrickas
eBay.de dropshipping

INTERNETINIO VERSLO KLUBE:

IŠMOKSI PREKIAUTI INTERNETU ĮVAIRIAIS METODAIS NUO A IKI Z

SUŽINOSI KAIP SAVO HOBĮ PAVERSTI PAJAMŲ ŠALTINIU

TAPSI IŠSKIRTINIO, UŽDARO INTERNETINIO VERSLO KLUBO NARIU

INTERNETAS - TAI TAVO SUPERGALIA, IŠMOK JA NAUDOTIS IR GENERUOK PAJAMAS INTERNETU!

STATISTA.COM duomenimis, elektroninės prekybos (e-komercijos) rinka kasmet sparčiai auga, nes vis daugiau žmonių renkasi apsipirkinėti internetu.

Verslai ir karjeros persikelia į internetą dar neregėtu greičiu. Neatsilik nuo sparčiai kintančio pasaulio, išmok generuoti pajamas interneto pagalba.

Nori išmokti užsidirbti internetu ir susikurti galimybę kontroliuoti savo gyvenimą savarankiškai?

O galbūt sieki mesti nemėgiamą darbą ir turėti daug daugiau laiko toms gyvenimo veikloms, kurios atneša daugiausiai džiaugsmo?

Tai pasiekti tau padės 21 amžiaus SUPERGALIA - INTERNETAS.

''INTERNETINIO VERSLO KLUBE" rasi detaliai ir aiškiai išdėstytus internetinės prekybos metodus, kuriuos panaudoti praktikoje gali jau dabar.

Rinkoje tokie nuo A iki Z mokymai kainuoja šimtus ir net tūkstančius eurų už vieną kursą. Tačiau WORKLESS.LT klube visa ši ypatingai brangi ir vertinga informacija pateikta vienoje vietoje, už juoką keliančią ir kiekvienam prieinamą kainą.

PRISIJUNGĘ PRIE KLUBO GAUNATE:

EBAY DROPSHIPPING MOKYMAI

eBay dropshipping video mokymai. Išmoksi prekiauti eBay platformoje. (€297 vertės)

SHOPIFY DROPSHIPPING MOKYMAI

Shopify dropshipping video mokymai. Išmoksi prekiauti Shopify platformoje.(€297 vertės)

POD (PRINT ON DEMAND) MOKYMAI

Print on demand video mokymai. Sužinosi kaip kurti ir parduoti savo produktus. (€197 vertės)

FACEBOOK REKLAMOS MOKYMAI

Facebook reklamos pagrindų video mokymai. Panaudosi facebook įrankius savo verslo augimui.  (€147 vertės)

GOOGLE REKLAMOS MOKYMAI

Google reklamos video mokymai. Išmoksi reklamuotis Google sistemoje efektyviau. (€147 vertės)

FACEBOOK MESSENGER / MANYCHAT MARKETING MOKYMAI

Išmoksi efektyviai rasti naujų klientų naudodamas automatizuotus FB robotus (botus). (€127 vertės)

GROWTH HACKING'O PASLAPTYS

''Growth hacking'' verslo auginimo paslaptys. Sužinosi kaip naudotis partizaninio marketingo metodais. (€147 vertės)

NAUJAUSI TRENDAI, PRODUKTAI IR PELNINGŲ VERSLO NIŠŲ ANALIZĖS

Sužinosi naujausius pasaulinius trendus ir šviežiausias idėjas. Pasinaudosi naujomis galimybėmis pirmas. (NEĮKAINOJAMA VERTĖ)

KONSULTACIJŲ GRUPĖ FACEBOOK'e

Konsultacijų grupė kurioje galėsi konsultuotis rūpimais klausimais. Visada gausi patarimų. (NEĮKAINOJAMA VERTĖ)

+ VISI NAUJAUSI MOKYMAI IR PAPILDOMI NAUDINGI RESURSAI KLUBO NARIAMS SUTEIKIAMI BE JOKIO PAPILDOMO MOKESČIO.

PRISIJUNGTI PRIE KLUBO VOS UŽ €97

PATOGU MOKYTIS:

Visi mokymai vyksta internete. VIDEO pamokas gali žiūrėti kompiuteryje arba telefone tau patogiausiu metu, neribotą skaičių kartų.

KAIP TAI VEIKIA?

 

Patogiai įsitaisę namie, šiose video pamokose išmoksite kaip teisingai kurti ir plėtoti savo asmeninį internetinių pardavimų verslą eBay ir Shopify platformose.

Jums nereikės jokių išankstinių investicijų į prekių užsipirkimą ir sandėliavimą, visą veiklą galėsite vykdyti vos turėdami kompiuterį, interneto prieigą ir reikiamas žinias!

Mokymuose žiniomis dalinasi patyrusi 5 žmonių komanda, iš kurių kiekvienas kuria pelningus internetinius verslus jau eilę metų.

Video pamokose patyrę E-KOMERCIJOS praktikai savo kompiuterio ekrane rodo kaip konkrečiai internete uždirba patys naudodami dropshipping ir POD metodus. Tau belieka žingsnis po žingsnio kopijuoti rodomus veiksmus, o kilus klausimams klausti mokytojų, kurie tau visada padės ir su džiaugsmu pakonsultuos.

PRISIJUNGTI PRIE KLUBO

ATSAKYMAI Į DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMUS KLAUSIMUS:

1. DROPSHIPPING

Tai gerai žinomas, patikimas ir dešimčių tūkstančių žmonių visame pasaulyje praktikuojamas internetinės prekybos modelis. Dropshipingas leidžia prekiauti internete neužsiperkant prekių iš anksto, jų nesandeliuojant ir patiems neturint rankose...Vietoje to mūsų klientams prekes tiesiai namo siunčia pats tiekėjas, o mes uždirbame nuo kainų skirtumo.

2. POD (Print on demand)

Šiuo metu sparčiai populiarėjantis internetinio verslo modelis, kurio dėka žmonės gali prekiauti savo sukurtais unikaliais produktais. (apranga, kuprinės, plakatai, telefono dėklai ir t.t.). Klientui nupirkus tavo prekę, gamykla gauna užsakymą iš karto pagamina produktą bei išsiunčia tiesiai klientui. Dėl šios priežasties tau nereikia investuoti pinigų į išankstinę prekių gamybą.

 

  • DIRBI KADA NORI (Ryte, vakare ar kada sumanysi). Su laiku pasisamdome virtualius asistentus filipinuose, kurie dar labiau automatizuoja ir palengvina visą procesą. Automatizuojant procesus tavo priežiūros versle reikės vis mažiau (30min - 1val per dieną).
  • MINIMALIOS INVESTICIJOS IR MAŽA RIZIKA. Kadangi nereikia investuoti į išankstinius prekių pirkimus, rizikos profilis išlieka labai mažas.
  • NĖRA UŽDARBIO LUBŲ. Kiek įdėsi darbo tiek turėsi rezultato.
  • SĄLYGINAI GREITAS PELNAS. Mokiniai eBay platformoje pirmus pardavimus dažniausiai gauna jau pirmą savaitę! Shopify ir POD labai įvariai, tačiau taip pat gana greitai.
  • REIKALINGAS TIK KOMPIUTERIS IR INTERNETO PRIEIGA. Todėl internetinį verslą vystyti gali net kelionėje, nepriklausomai nuo vietos ir laiko.

TIKRAI PAVYKS.

Internetinė prekyba nėra ypač sudėtinga veikla, o kai įprantate prie visų atliekamų veiksmų viskas tampa automatiniais įpročiais.

Internetinė prekyba tai kaip ir įprastas automobilio vairavimo įgūdis. Pradžioje nieko nemokame, tuomet pamažu pradedame suprasti esminius dalykus, vėliau išriedame į gatvę ir praktikuodamiesi įprantame, o vairavimo įgūdžiai tampa pilnai automatiniai ir lengvi. Tokiu principu veikia ir internetinis verslas, pradėsime nuo bazinių dalykų, kuriuos taikydami praktikoje išmoksite vis daugiau kol viskas taps automatizuota ir įprasta.

Klube turime daug žmonių pasiekusių rezultatus, nors jokios išankstinės patirties neturėjo. Rezultatai nepriklauso nei nuo tavo amžiaus, nei nuo tavo lyties ir ankstesnės patirties.

Viskas ką reikia žinoti norint sėkmingai prekiauti yra detaliai žingsnis po žingsnio demonstruojama video pamokose, todėl negaišk laiko ir pradėk veikti jau dabar.

Kiek tavo dabartinė situacija leidžia tiek laiko ir skirk. Žinoma kuo daugiau dėsi pastangų ir skirsi tam laiko, tuo geresni ir greitesni bus tavo rezultatai. 

Internetinė prekyba palanki, nes nėra jokios prievolės. Dedi tiek laiko ir pastangų kiek gali ir pamažu judi rezultatų link. 

"Didžiausias ačiū jums už tokias naudingas pamokas, žinias kurias suteikėt. Po jūsų jau pirmą mėnesį pradėjau generuoti pirmas pajamas ir tai padengė didžiają dalį generuojamų pajamų samdomame darbe. Visiems rekomenduociau imti jūsų video mokymus ir pakeisti savo gyvenimą. Džiaugiuosi atrades šią veiklą!"

Donatas K.
Print On Demand verslas (Shopify)

"Aš pradėjau prieš kelis metus ir buvo momentų kada gavau geresnius pinigus nei vidutinis darbuotojas UK. Šis verslas nėra pastoviai stabilus. Modulis vis keičiasi todėl šie mokymai ir grupė man padeda keistis kartu su ebay naujovėmis. Dvi galvos geriau nei viena, o čia visa e-komercijos bendruomenė. Geriau ir būti negali!"

Karolis Olbutas
ebay.co.uk dropshipping

"Puiki mokykla! Naudingos zinios! Visada sulaukiu greitos pagalbos, kai reikia. Aciu Jums! ⭐⭐⭐⭐⭐ 😊"

Lina Kasparaitė
eBay Dropshipping

"Puikūs mokymai , nuosekliai ir aiškiai išdėstyta. Labai daug įdomios ir naudingos informacijos apie droppshipingą. Padėjo pakelti apyvartą ženkliai ! Ačiū Workless komandai !"

Adas M.
Shopify dropshipping

"Puikūs ir labai informatyvus kursai kaip sėkmingai pradėt eBay verslą nuo a iki z, rekomenduoju! "

Titas
ebay.com dropshipping

"Profesionalai ir taškas! Rekomenduoju!"

Minvydas Blinkevičius
eBay dropshipping

"Pagaliau paleidot šį projektą. Pats buvau apmokytas šių žmonių ir viskas veikė puikiai :) Labai įdomi ir naudinga informacija norintiems nelankstyti nugaros pilvotam dėdei! Sekmės visiems"

Žilvinas Lekavičius
eBay dropshipping

MOKINIŲ ATSILIEPIMAI IR REZULTATAI SKAIČIAIS:

Nuo projekto veiklos pradžios surinkome daugiau nei 500 mokinių bendruomenę, pažiūrėkime kaip jiems sekasi:

 

Karolio atsiliepimas:

 

Manto atsiliepimas:

 

JEIGU NORI PASIEKTI TOKIŲ AR NET DAR GERESNIŲ REZULTATŲ, LAUKIAME TAVĘS INTERNETINIO VERSLO KLUBE JAU DABAR!

 Visas šis 1.259 vertės mokymų paketas dabar prieinamas tik už €97, o narystė pirmąjame ir vieninteliame ''Internetinio verslo klube'' vos 4.99/mėn

Prisijunk prie daugiau kaip 500 klubo narių ir iškart el.paštu gausi prisijungimus prie mokymų erdvės ir Facebook grupės.

Pradėk jau dabar ir siekime puikių rezultatų kartu!

PRISIJUNGTI PRIE KLUBO
Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.