IŠMOK GENERUOTI PAJAMAS INTERNETU

Nesvarbu ar tu naujokas ar jau pažengęs internetinio verslo mohikanas, WORKLESS ''Internetinio verslo klubas'' sukurtas tam, kad padėtų tau nuo A iki Z pasistatyti pelningą internetinių pardavimų verslą, taikant laiko patikrintus E-KOMERCIJOS metodus ir naudojant kiekvienam prieinamus verslo įrankius. 

PRADĖTI DABAR!

"Prieš metus laiko nusipirkau Workless narystę. Prieš tai apie Dropshippingą nieko nežinojau. O šiandien, tai mano pagrindinis pajamų šaltinis, kuris leidžia dirbti iš bet kurios pasaulio vietos ir tiek, kiek aš noriu."

Mantas Z.
eBay.de dropshipping

IŠMOKSI PREKIAUTI INTERNETU ĮVAIRIAIS METODAIS NUO A IKI Z

SUŽINOSI KAIP SAVO HOBĮ PAVERSTI PAJAMŲ ŠALTINIU

TAPSI IŠSKIRTINIO, UŽDARO INTERNETINIO VERSLO KLUBO NARIU

INTERNETAS - TAI TAVO SUPERGALIA, IŠMOK JA NAUDOTIS IR GENERUOK PAJAMAS INTERNETU!

STATISTA.COM duomenimis, elektroninės prekybos (e-komercijos) rinka kasmet sparčiai auga, nes vis daugiau žmonių renkasi apsipirkinėti internetu.

Verslai ir karjeros persikelia į internetą dar neregėtu greičiu. Neatsilik nuo sparčiai kintančio pasaulio, išmok generuoti pajamas interneto pagalba.

Nori kuo greičiau mesti taip nemėgstamą darbą?

Sieki užsidirbti papildomai ir nori turėti daugiau laisvo laiko?

O galbūt norėtum internetinį verslą paversti savo pagrindine, gerą pelną generuojančia veikla? 

Šiais atvejais internetas turi ką tau pasiūlyti! 21- AMŽIUJE generuoti pajamas internete galime daugeliu skirtingų būdų, tačiau kaip konkrečiai tai daryti žino vienetai...

Viešai prieinamos informacijos lietuviškai beveik nėra, o jei nori asmeniškai mokytis pas internetinės prekybos specialistus - ruoškis pakloti riebią sumelę pinigų...

Būtent šią situaciją kartu su visa WORKLESS.LT komanda nusprendėme pakeisti. Šimtus ir net tūkstančius eurų kainuojančius vertingiausius mokymus sujungėme į vieną platformą ir padarėme prieinamus už juoką keliančia kainą.

Visi mokymai vienoje vietoje, patogiu video formatu. Niekur nereikia važiuoti ir nieko nereikia laukti norint pradėti.

Prisijunk prie INTERNETINIO VERSLO KLUBO ir iškart gausi prisijungimus prie mokymų platformos ir klubo grupės facebooke.

Visa reikalinga informacija dabar tau yra prieš akis, todėl nesnausk ir pradėk kurti savo svajonių gyvenimą jau šiandien!

 

 

PRISIJUNGĘ PRIE KLUBO IŠKART GAUNATE: 

EBAY DROPSHIPPING MOKYMAI

eBay dropshipping video mokymai (13 pamokų). Išmoksi prekiauti eBay platformoje.

SHOPIFY DROPSHIPPING MOKYMAI

Shopify dropshipping video mokymai (50 pamokų). Išmoksi prekiauti Shopify platformoje.

POD (PRINT ON DEMAND) MOKYMAI

Print on demand video mokymai (20+ pamokų). Sužinosi kaip kurti ir parduoti savo produktus.

KONSULTACIJŲ GRUPĖ FACEBOOK:

Konsultacijų grupė kurioje galėsi konsultuotis rūpimais klausimais. Visada gausi patarimų.

NAUJAUSI TRENDAI IR PRODUKTAI:

Sužinosi naujausius pasaulinius trendus ir šviežiausias idėjas. Pasinaudosi naujomis galimybėmis pirmas.

FACEBOOK REKLAMOS MOKYMAI

Facebook reklamos pagrindų video mokymai (10+ pamokų). Panaudosi facebook įrankius savo verslo augimui.

GOOGLE REKLAMOS MOKYMAI

Google reklamos video mokymai (10+ pamokų). Išmoksi reklamuotis Google sistemoje efektyviau.

GROWTH HACKING'O PASLAPTYS

''Growth hacking'' verslo auginimo paslaptys. Sužinosi kaip naudotis partizaninio marketingo metodais.

PATOGU MOKYTIS:

Visi mokymai vyksta internete. VIDEO pamokas gali žiūrėti kompiuteryje arba telefone tau patogiausiu metu, neribotą skaičių kartų.

KAIP TAI VEIKIA?

 

Patogiai įsitaisę namie, šiose video pamokose išmoksite kaip teisingai kurti ir plėtoti savo asmeninį internetinių pardavimų verslą eBay ir Shopify platformose.

Jums nereikės jokių išankstinių investicijų į prekių užsipirkimą ir sandėliavimą, visą veiklą galėsite vykdyti vos turėdami kompiuterį, interneto prieigą ir reikiamas žinias!

Mokymuose žiniomis dalinasi patyrusi 4 žmonių komanda, iš kurių kiekvienas kuria pelningus internetinius verslus jau eilę metų.

Video pamokose patyrę E-KOMERCIJOS praktikai savo kompiuterio ekrane rodo kaip konkrečiai internete uždirba patys naudodami dropshipping ir POD metodus. Tau belieka žingsnis po žingsnio kopijuoti rodomus veiksmus, o kilus klausimams klausti mokytojų, kurie tau visada padės ir su džiaugsmu pakonsultuos.

PRADĖTI DABAR!

ATSAKYMAI Į DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMUS KLAUSIMUS:

1. DROPSHIPPING

Tai gerai žinomas, patikimas ir dešimčių tūkstančių žmonių visame pasaulyje praktikuojamas internetinės prekybos modelis. Dropshipingas leidžia prekiauti internete neužsiperkant prekių iš anksto, jų nesandeliuojant ir patiems neturint rankose...Vietoje to mūsų klientams prekes tiesiai namo siunčia pats tiekėjas, o mes uždirbame nuo kainų skirtumo.

2. POD (Print on demand)

Šiuo metu sparčiai populiarėjantis internetinio verslo modelis, kurio dėka žmonės gali prekiauti savo sukurtais unikaliais produktais. (apranga, kuprinės, plakatai, telefono dėklai ir t.t.). Klientui nupirkus tavo prekę, gamykla gauna užsakymą iš karto pagamina produktą bei išsiunčia tiesiai klientui. Dėl šios priežasties tau nereikia investuoti pinigų į išankstinę prekių gamybą.

 

  • DIRBI KADA NORI (Ryte, vakare ar kada sumanysi). Su laiku pasisamdome virtualius asistentus filipinuose, kurie dar labiau automatizuoja ir palengvina visą procesą. Automatizuojant procesus tavo priežiūros versle reikės vis mažiau (30min - 1val per dieną).
  • MINIMALIOS INVESTICIJOS IR MAŽA RIZIKA. Kadangi nereikia investuoti į išankstinius prekių pirkimus, rizikos profilis išlieka labai mažas.
  • NĖRA UŽDARBIO LUBŲ. Kiek įdėsi darbo tiek turėsi rezultato.
  • SĄLYGINAI GREITAS PELNAS. Mokiniai eBay platformoje pirmus pardavimus dažniausiai gauna jau pirmą savaitę! Shopify ir POD labai įvariai, tačiau taip pat gana greitai.
  • REIKALINGAS TIK KOMPIUTERIS IR INTERNETO PRIEIGA. Todėl internetinį verslą vystyti gali net kelionėje, nepriklausomai nuo vietos ir laiko.

TIKRAI PAVYKS.

Internetinė prekyba nėra ypač sudėtinga veikla, o kai įprantate prie visų atliekamų veiksmų viskas tampa automatiniais įpročiais.

Klube turime daug žmonių pasiekusių rezultatus, nors jokios išankstinės patirties neturėjo. Rezultatai nepriklauso nei nuo tavo amžiaus, nei nuo tavo lyties ir ankstesnės patirties.

Viskas ką reikia žinoti norint sėkmingai prekiauti yra detaliai žingsnis po žingsnio demonstruojama video pamokose, todėl negaišk laiko ir pradėk veikti jau dabar.

Kiek tavo dabartinė situacija leidžia tik laiko ir skirk. Žinoma kuo daugiau dėsi pastangų ir skirsi tam laiko, tuo geresni ir greitesni bus tavo rezultatai. 

Internetinė prekyba palanki, nes nėra jokios prievolės. Dedi tiek laiko ir pastangų kiek gali ir pamažu judi rezultatų link. 

"Didžiausias ačiū jums už tokias naudingas pamokas, žinias kurias suteikėt. Po jūsų jau pirmą mėnesį pradėjau generuoti pirmas pajamas ir tai padengė didžiają dalį generuojamų pajamų samdomame darbe. Visiems rekomenduociau imti jūsų video mokymus ir pakeisti savo gyvenimą. Džiaugiuosi atrades šią veiklą!"

Donatas K.
Print On Demand verslas (Shopify)

"Aš pradėjau prieš kelis metus ir buvo momentų kada gavau geresnius pinigus nei vidutinis darbuotojas UK. Šis verslas nėra pastoviai stabilus. Modulis vis keičiasi todėl šie mokymai ir grupė man padeda keistis kartu su ebay naujovėmis. Dvi galvos geriau nei viena, o čia visa e-komercijos bendruomenė. Geriau ir būti negali!"

Karolis O.
ebay.co.uk dropshipping

"Puikūs mokymai , nuosekliai ir aiškiai išdėstyta. Labai daug įdomios ir naudingos informacijos apie droppshipingą. Padėjo pakelti apyvartą ženkliai ! Ačiū Workless komandai !"

Adas M.
Shopify dropshipping

"Puikūs ir labai informatyvus kursai kaip sėkmingai pradėt eBay verslą nuo a iki z, rekomenduoju! "

Titas
ebay.com dropshipping

MOKINIŲ ATSILIEPIMAI IR REZULTATAI SKAIČIAIS:

Per metus projekto veiklos surinkome daugiau nei 400 mokinių bendruomenę, pažiūrėkime kaip jiems sekasi:

 

Karolio atsiliepimas:

 

Manto atsiliepimas:

 

JEIGU NORI PASIEKTI TOKIŲ AR NET DAR GERESNIŲ REZULTATŲ, LAUKIAME TAVĘS INTERNETINIO VERSLO KLUBE JAU DABAR!

 

KLUBE GAUNI:

eBay dropshipping mokymai (€297 vertės)

Shopify dropshipping mokymai (€297 vertės)

POD (PRINT-ON-DEMAND) mokymai (197 vertės)

FACEBOOK ADS mokymai (147 vertės)

GOOGLE ADS mokymai (€147 vertės)

INSTAGRAM influencer ads mokymai (€47 vertės)

MESSENGER / MANYCHAT MARKETING mokymai (€127 vertės)

+ VISI NAUJI REGULIARIAI PRISTATOMI MOKYMAI IR PAPILDOMI NAUDINGI RESURSAI

 

Visas šis mokymų paketas dabar prieinamas tik už €97, o narystė išskirtiniame Lietuvos internetinio verslo klube vos 4.99/mėn.

 

Nepraleisk progos ir pasinaudok papildoma 20% nuolaida su kodu: ''2019''

00

DIENOS

00

VAL

00

MIN

00

SEK

Prisijunk prie daugiau nei 400 klubo narių ir iškart gausi prieigą prie mokymų erdvės ir Facebook grupės. Pradėk jau dabar ir siekime puikių rezultatų kartu!

PRADĖTI DABAR!
Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.