IŠMOK SUSIKURTI PAJAMAS INTERNETU PER 30 DIENŲ!

Nesvarbu ar tu naujokas ar jau patyręs internetinio verslo praktikas. WORKLESS ''Internetinio Verslo Klubas'' sukurtas tam, kad padėtų tau nuo A iki Z pasistatyti pelningą internetinį verslą, taikant laiko patikrintus internetinės prekybos metodus ir naudojant kiekvienam prieinamus verslo įrankius. 

PRADĖTI DABAR

MŪSŲ KOMANDOS PATIRTIS

7+ metų patirtis internetinėje prekyboje

9 verslai įvairiose, skirtingose nišose

€2.500.000+ pasiektos verslų apyvartos

"Prieš metus laiko nusipirkau Workless narystę. Prieš tai apie Dropshippingą nieko nežinojau. O šiandien, tai mano pagrindinis pajamų šaltinis, kuris leidžia dirbti iš bet kurios pasaulio vietos ir tiek, kiek aš noriu."

Mantas Zubrickas
eBay.de dropshipping

INTERNETINIO VERSLO KLUBE:

IŠMOKSI PREKIAUTI INTERNETU ĮVAIRIAIS METODAIS NUO A IKI Z

SUŽINOSI KAIP SAVO HOBĮ PAVERSTI PAJAMŲ ŠALTINIU

TAPSI IŠSKIRTINIO, UŽDARO INTERNETINIO VERSLO KLUBO NARIU

KODĖL SVARBU TO IŠMOKTI?

STATISTA.COM duomenimis, elektroninės prekybos (e-komercijos) rinka kasmet sparčiai auga, nes vis daugiau žmonių renkasi apsipirkinėti internetu.

Verslai ir karjeros persikelia į internetą dar neregėtu greičiu. Neatsilik nuo sparčiai kintančio pasaulio, išmok generuoti pajamas interneto pagalba.

Tai yra universalios 21 amžiaus žinios ir jos gali būti pritaikytos labai plačiai.

 

KAS TAVE STABDO IR NELEIDŽIA IŠNAUDOTI VISO POTENCIALO? 

Gyvename pasaulyje kuriame naujausios technologijos ir internetas jau tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi... Problema ta, kad nei mokyklose nei universitetuose niekas mūsų nemokino kaip šiuos ypač galingus įrankius panaudoti savo naudai...

Knygose tokios konkrečios ir praktiškos informacijos apie INTERNETINĮ VERSLĄ nebūna...

Rinkoje tokie nuo A iki Z mokymai kainuoja šimtus ir net tūkstančius eurų už vieną kursą...

O žmonių išmanančių kaip kurti verslą internete - LABAI MAŽAI...

Tačiau dabar WORKLESS.LT klube visos šios ypač brangios ir vertingos žinios pateiktos vienoje vietoje, už juoką keliančią ir kiekvienam prieinamą kainą!

 

KOKĮ SVAJONIŲ GYVENIMĄ GALI SUSIKURTI, JEI IŠMOKSI EFEKTYVIAI PANAUDOTI INTERNETO GALIMYBES...

Nori išmokti užsidirbti internetu ir susikurti galimybę kontroliuoti savo gyvenimą savarankiškai?

O galbūt sieki mesti nemėgiamą darbą ir turėti daug daugiau laiko toms gyvenimo veikloms, kurios TAU atneša daugiausiai džiaugsmo?

Ieškai kaip galėtum užsidirbti papildomas ar net pagrindines savo pajamas internetu, prekiaujant skirtingose platformose ir naudojant įvairius laiko patikrintus verslo modelius?

 

 

EFEKTYVIAUSIAS SPRENDIMAS TAU - INTERNETINIO VERSLO KLUBAS!

Kartu su komanda sukūrėme erdvę, kurioje visi efektyviausi ir laiko patikrinti INTERNETINIO VERSLO mokymai pateikiami patogiai vienoje vietoje, už mažesnę nei vieno kurso įprastinę kainą!

''INTERNETINIO VERSLO KLUBE" tu rasi detaliai ir aiškiai išdėstytus internetinės prekybos metodus, kuriuos panaudoti praktikoje gali jau dabar!

 

PRADĖTI DABAR

INTERNETINIO VERSLO KLUBE GAUNI VISUS ŠIUOS VIDEO MOKYMUS:

+ VISI NAUJAUSI MOKYMAI IR PAPILDOMI NAUDINGI RESURSAI KLUBO NARIAMS SUTEIKIAMI BE JOKIO PAPILDOMO MOKESČIO!

PRISIJUNGTI PRIE KLUBO

PATOGU MOKYTIS:

Visi mokymai vyksta internete. VIDEO pamokas gali žiūrėti kompiuteryje arba telefone tau patogiausiu metu, neribotą skaičių kartų.

KAIP TAI VEIKIA?

 

Patogiai įsitaisę namie, šiose video pamokose išmoksite kaip teisingai kurti ir plėtoti savo asmeninį internetinių pardavimų verslą eBay ir Shopify platformose.

Jums nereikės jokių išankstinių investicijų į prekių užsipirkimą ir sandėliavimą, visą veiklą galėsite vykdyti vos turėdami kompiuterį, interneto prieigą ir reikiamas žinias!

Mokymuose žiniomis dalinasi patyrusi 5 žmonių komanda, iš kurių kiekvienas kuria pelningus internetinius verslus jau eilę metų.

Video pamokose patyrę E-KOMERCIJOS praktikai savo kompiuterio ekrane rodo kaip konkrečiai internete uždirba patys naudodami dropshipping ir POD metodus. Tau belieka žingsnis po žingsnio kopijuoti rodomus veiksmus, o kilus klausimams klausti mokytojų, kurie tau visada padės ir su džiaugsmu pakonsultuos.

PRADĖTI DABAR

"Didžiausias ačiū jums už tokias naudingas pamokas, žinias kurias suteikėt. Po jūsų jau pirmą mėnesį pradėjau generuoti pirmas pajamas ir tai padengė didžiają dalį generuojamų pajamų samdomame darbe. Visiems rekomenduociau imti jūsų video mokymus ir pakeisti savo gyvenimą. Džiaugiuosi atrades šią veiklą! ⭐⭐⭐⭐⭐"

Donatas K.
Print On Demand verslas (Shopify)

"Aš pradėjau prieš kelis metus ir buvo momentų kada gavau geresnius pinigus nei vidutinis darbuotojas UK. Šis verslas nėra pastoviai stabilus. Modulis vis keičiasi todėl šie mokymai ir grupė man padeda keistis kartu su ebay naujovėmis. Dvi galvos geriau nei viena, o čia visa e-komercijos bendruomenė. Geriau ir būti negali! ⭐⭐⭐⭐⭐"

Karolis Olbutas
ebay.co.uk dropshipping

"Puiki mokykla! Naudingos zinios! Visada sulaukiu greitos pagalbos, kai reikia. Aciu Jums! ⭐⭐⭐⭐⭐ 😊"

Lina Kasparaitė
Ebay dropshipping

"Puikūs mokymai , nuosekliai ir aiškiai išdėstyta. Labai daug įdomios ir naudingos informacijos apie droppshipingą. Padėjo pakelti apyvartą ženkliai ! Ačiū Workless komandai ! "

Adas M.
Shopify dropshipping

"Puikūs ir labai informatyvus kursai kaip sėkmingai pradėt eBay verslą nuo a iki z, rekomenduoju! "

Titas
ebay.com dropshipping

"Profesionalai ir taškas! Rekomenduoju! ⭐⭐⭐⭐⭐"

Minvydas Blinkevičius
eBay dropshipping

"Pagaliau paleidot šį projektą. Pats buvau apmokytas šių žmonių ir viskas veikė puikiai :) Labai įdomi ir manau naudinga informacija norintiems nelankstyti nugaros pilvotam dėdei! Sekmės visiems"

Žilvinas Lekavičius
eBay dropshipping

KAIP PRISIJUNGTI PRIE KLUBO:

1. ŽINGSNIS - Spausk mygtuką PRADĖTI DABAR ir įsigyk mokymus tau patogiausiu būdu.

2. ŽINGSNIS - Iškarto savo el.paštu gausi prisijungimo duomenis su kuriais prisijungsi tiesiai prie mokymų erdvės.

3 ŽINGSNIS - Pridedame tave į mūsų uždarą, išskirtinai mokiniams skirtą FACEBOOK grupę.

PRADĖTI DABAR

ATSAKYMAI Į DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMUS KLAUSIMUS:

1. DROPSHIPPING

Tai gerai žinomas, patikimas ir dešimčių tūkstančių žmonių visame pasaulyje praktikuojamas internetinės prekybos modelis. Dropshipingas leidžia prekiauti internete neužsiperkant prekių iš anksto, jų nesandeliuojant ir patiems neturint rankose...Vietoje to mūsų klientams prekes tiesiai namo siunčia pats tiekėjas, o mes uždirbame nuo kainų skirtumo.

2. POD (Print on demand)

Šiuo metu sparčiai populiarėjantis internetinio verslo modelis, kurio dėka žmonės gali prekiauti savo sukurtais unikaliais produktais. (apranga, kuprinės, plakatai, telefono dėklai ir t.t.). Klientui nupirkus tavo prekę, gamykla gauna užsakymą iš karto pagamina produktą bei išsiunčia tiesiai klientui. Dėl šios priežasties tau nereikia investuoti pinigų į išankstinę prekių gamybą.

 

  • DIRBI KADA NORI (Ryte, vakare ar kada sumanysi). Su laiku pasisamdome virtualius asistentus filipinuose, kurie dar labiau automatizuoja ir palengvina visą procesą. Automatizuojant procesus tavo priežiūros versle reikės vis mažiau (30min - 1val per dieną).
  • MINIMALIOS INVESTICIJOS IR MAŽA RIZIKA. Kadangi nereikia investuoti į išankstinius prekių pirkimus, rizikos profilis išlieka labai mažas.
  • NĖRA UŽDARBIO LUBŲ. Kiek įdėsi darbo tiek turėsi rezultato.
  • SĄLYGINAI GREITAS PELNAS. Mokiniai eBay platformoje pirmus pardavimus dažniausiai gauna jau pirmą savaitę! Shopify ir POD labai įvariai, tačiau taip pat gana greitai.
  • REIKALINGAS TIK KOMPIUTERIS IR INTERNETO PRIEIGA. Todėl internetinį verslą vystyti gali net kelionėje, nepriklausomai nuo vietos ir laiko.

TIKRAI PAVYKS.

Internetinė prekyba nėra ypač sudėtinga veikla, o kai įprantate prie visų atliekamų veiksmų viskas tampa automatiniais įpročiais.

Internetinė prekyba tai kaip ir įprastas automobilio vairavimo įgūdis. Pradžioje nieko nemokame, tuomet pamažu pradedame suprasti esminius dalykus, vėliau išriedame į gatvę ir praktikuodamiesi įprantame, o vairavimo įgūdžiai tampa pilnai automatiniai ir lengvi. Tokiu principu veikia ir internetinis verslas, pradėsime nuo bazinių dalykų, kuriuos taikydami praktikoje išmoksite vis daugiau kol viskas taps automatizuota ir įprasta.

Klube turime daug žmonių pasiekusių rezultatus, nors jokios išankstinės patirties neturėjo. Rezultatai nepriklauso nei nuo tavo amžiaus, nei nuo tavo lyties ir ankstesnės patirties.

Viskas ką reikia žinoti norint sėkmingai prekiauti yra detaliai žingsnis po žingsnio demonstruojama video pamokose, todėl negaišk laiko ir pradėk veikti jau dabar.

Kiek tavo dabartinė situacija leidžia tiek laiko ir skirk. Žinoma kuo daugiau dėsi pastangų ir skirsi tam laiko, tuo geresni ir greitesni bus tavo rezultatai. 

Internetinė prekyba palanki, nes nėra jokios prievolės. Dedi tiek laiko ir pastangų kiek gali ir savo tempu judi rezultatų link. 

Tam yra konkrečios priežastys:

Šiuolaikinis žmogus gyvena apsuptas aukščiausios rūšies technologijų, tačiau nežino kaip jomis pasinaudoti savo labui. Mokyklose ir universitetuose tokių konkrečių ir pilnai praktinių verslo instrukcijų niekas nedalina.

Mūsų tikslas suteikti galimybę / prieigą norintiems nuo pagrindų kurti smulkų internetinį verslą. Mokymai kuriuos tu gauni WORKLESS KLUBE, kainuoja šimtus ir net tūkstančius eurų už vieną kursą, tačiau pas mus klube to tikrai nebus...

Gausybę efektyviausių metodų sudėjome į vieną erdvę tam, kad tau nereikėtų mokėti didžiulius pinigus perkant pavienius mokymus atskirai. Klube jau dabar yra gausybė įvairiausių mokymų, o dar geresnė žinia ta, jog mes kartu su komanda reguliariai klubo nariams įkeliame vis naujos aktualios informacijos ir naujų verslo metodikų bei strategijų.

Puikiai prisimename mūsų pačių sudėtingą kelią internetinio verslo link. Informacijos tiesiog nebūdavo, o šiomis dienomis už panašius mokymus paklosi solidžią sumą. Tokia informacija ir mokymais yra prekiaujama labai brangiai, nes potenciali vertė yra didžiulė. 

Mūsų tikslas - padaryti kokybiškiausią, rinktinę informaciją prieinamą norintiems kurti internetinės prekybos verslą.

Mokymasis WORKLESS klube susidaro iš dviejų labai svarbių komponentų: 

1. VIDEO PAMOKOS / MOKYMAI

2. BENDRUOMENĖS IR KONSULTACIJŲ GRUPĖ, Skirta mokinių palaikymui verslo eigoje.

 

Abi šios dalys yra kritiškai svarbios siekiant sėkmingai prekiauti internetu. 

Mokėjimas vyksta taip: vienakartinis 97 eurų starto mokestis už video pamokas platformoje.

Vėliau nariai moka tik 4.99€/mėn narystės mokestį kuris išlaiko juos konsultacijų grupėje ir suteikia galimybę gauti konsultacijas, matyti visus naujus mokymus bei kitą naudingą informaciją.

Klubo narystė gali būti nutraukta pagal poreikį, nėra jokių įsipareigojimų :) 

MOKINIŲ ATSILIEPIMAI IR REZULTATAI SKAIČIAIS:

Nuo projekto veiklos pradžios surinkome 530+ mokinių bendruomenę, pažiūrėkime kaip jiems sekasi:

 

Karolio atsiliepimas:

 

Manto atsiliepimas:

 

JEIGU NORI PASIEKTI TOKIŲ AR NET DAR GERESNIŲ REZULTATŲ, LAUKIAME TAVĘS INTERNETINIO VERSLO KLUBE JAU DABAR!

 Standartinė tokio mokymų paketo vertė - 1.259... 

Tačiau visa tai dabar tau prieinama vos už 97, o narystė pirmąjame ir vieninteliame ''Internetinio verslo klube'' tik 4.99/mėn

Prisijunk prie daugiau kaip 530 klubo narių! Pradėk jau dabar ir siekime puikių rezultatų kartu!

PRADĖTI DABAR
Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.